Appartement 5 Chambres Au Dernier Etage

  • 130 м²
  • 5 спалень
  • 2 ванни кімнати

Appartement 5 Chambres Au Dernier Etage Paris розташовані на відстані 25 хвилин пішої прогулянки від Центру Помпіду та лише за 0.7 км від станції метро Cardinal Lemoine. Для гостей, які прагнуть активного відпочинку, апартаменти надають доступ до льодового катка.

Appartement 5 Chambres Au Dernier Etage оснащені повністю обладнаною кухнею з технікою для приготування власних страв.

Першокласне розташування в районі 5-й - Латинський квартал забезпечує швидкий доступ до Пантеону, який знаходиться на відстані 7 хвилин пішки. Є кілька туристичних об'єктів, таких як Музей армії, розташованих на відстані 2.8 км від апартаментів. Ви також можете дістатися до кварталу Маре́, що знаходиться за 30 хвилини пішки. Залізничний вокзал метро "Порт-Рояль" розташований за кілька кварталів від помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Appartement 5 Chambres Au Dernier Etage Париж
Bright & Design Apartment Near The Pantheon
Ціна лише для моб. пристроїв

Bright & Design Apartment Near The Pantheon

270 м від помешкання
USD 92 USD 83
за ніч
Spacious And Convenient 2 Bedroom Flat In Paris Centre
Ціна лише для моб. пристроїв

Spacious And Convenient 2 Bedroom Flat In Paris Centre

8.3
Дуже Добре 23 відгуки
375 м від помешкання
2Bedrooms # 4Pers # Pantheon # La Sorbonne
Ціна лише для моб. пристроїв

2Bedrooms # 4Pers # Pantheon # La Sorbonne

9.0
Блискуче 2 відгуки
454 м від помешкання
USD 426 USD 383
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    16 км

    Залізничні вокзали

    Jussieu
    900 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 05:00 до 11:00
    Номер ліцензії7510500188505
    Часті питання
    • У квартирі Appartement 5 Chambres Au Dernier Etage можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Appartement 5 Chambres Au Dernier Etage не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал метро "Порт-Рояль" розташований на відстані 0.6 км від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    16 км

    Залізничні вокзали

    Jussieu
    900 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Appartement 5 Chambres Au Dernier Etage Париж

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити